KAYMAKAMIMIZ BAŞTÜRK SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

KAYMAKAMIMIZ BAŞTÜRK SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Bu haber 2197 kez görüntülenmiştir - Haber Tarihi: 18.3.2020 15:03:44

Valilik bahçesinde tören düzenlendi.Baştürk memleketi ERZİNCAN'A Uğurlandı.


Espiye ilçesinde dün akşam evinde kalp krizi geçirerek kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden Espiye Kaymakamı Dede Musa Baştürk, Giresun Valiliği önünde düzenlenen törenin ardından Erzincan'a uğurlandı.
Geçirdiği kalp krizi sonucu vefat eden Espiye Kaymakamı Dede Musa Baştürk (43) için Giresun Valiliği önünde tören düzenlendi.
Kaymakam Baştürk için Giresun Valiliği önünde düzenlenen törene; Merhum Kaymakam Baştürk’ün ailesi, Vali Harun Sarıfakıoğulları, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Abdurrahim Alan, mülki ve askeri erkan, Espiye daire amirleri ve çalışma arkadaşları katıldı.

Kaymakam Baştürk, Törenin ardından daha önce Vali Yardımcılığı görevinde bulunduğu yerde toprağa verilmek üzere Erzincan'a gönderildi.
Aslen Bayburtlu olan Kaymakam Baştürk, Espiye’de 31.08.2018 tarihinden bu yana Espiye ilçe kaymakamlığı görevini başarı ile sürdürüyordu.
Giresun İl Müftüsü Muhittin Oral’ın merhum için helallik istemesinin ardından defnedilmek üzere memleketi olan Erzincan iline hareket eden Merhum Kaymakam Dede Musa Baştürk’ün cenazesi dualarla son yolculuğuna uğurlandı.
Baştürk’ün cenazesi Erzincan Merkez Terzibaba Camiinde ikinde namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından toprağa aile mezarlığında toprağa verilecek.
Haber Espiye ailesi olarak ,Evli ve iki çocuk babası olan Kaymakam Baştürk’e Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine sabırlar diliyoruz. (SERAP BIYIK)

,


shadow
shadow

Diğer Haberler

Espiye Kaymakamı Göreve Başladı

İlçemiz Kaymakamı Taner Tengir göreve başladı.

Yazıyı Oku


Alan Bazlı Destekleme Ödemeleri Başladı.

Espiye Ziraat Odası yapılan açıklamada, fındık alan bazlı destek ödemelerinin 20 mart tarihinde ödenecek.

Yazıyı Oku

KAYMAKAMIMIZ BAŞTÜRK SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Valilik bahçesinde tören düzenlendi.Baştürk memleketi ERZİNCAN'A Uğurlandı.

Yazıyı Oku

EĞİTİMSENDEN ANLAMLI PANEL

"Kadınların Can Simidi 6284 Sayılı Kanun"

Yazıyı Oku