BELEDİYE CORONAVİRÜS ALARMINDA

BELEDİYE CORONAVİRÜS ALARMINDA

Bu haber 2425 kez görüntülenmiştir - Haber Tarihi: 22.3.2020 04:31:17

İlçe sokakları yıkanıp ilaçlanıyor


Espiye Belediyesi, Coronavirüs (Covid-19) ile mücadele kapsamında ilçe genelinde dezenfektasyon ve yıkama çalışmalarını sürdürüyor.
İlçemizde koronavirüsün yayılma riskini en aza indirebilmek için dezenfekte,yıkama çalışmaları cadde ve sokaklarda  belediye ekiplerince yoğun bir şekilde devam ediyor. .
 Espiye belediye başkanı Mustafa Karadere '' Coronavirüs tedbirlerimiz kapsamında cadde ve sokaklarımızda Ekiplerimiz yoğun bir şekilde yıkama ve dezenfekte çalışmalarının sürdüğünü ve devam edeceğini ,Espiye'li vatandaşlarımızdanSağlık Bakanlığımızın 14 gün kuralına ve tüm tedbirlere uymalarını,mecburi ihtiyaçlarımız dışında evlerimizden dışarı çıkmayalım 65 yaş üstü vatandaşlarımızın evlerinde geçirmelerini bakanlığın yasağına uymalarını istedi.
İlçemizde açılmasının yasak olan işyerlerinin kurallara harfiyen uyduğunu,  esnaflarımızı bu duyarlı davranışlarından dolayı kutladığını belirtti.'' Haber MerkeziBELEDİYE CORONAVİRÜS ALARMINDA BELEDİYE CORONAVİRÜS ALARMINDA BELEDİYE CORONAVİRÜS ALARMINDA BELEDİYE CORONAVİRÜS ALARMINDA BELEDİYE CORONAVİRÜS ALARMINDA
shadow
shadow

Diğer Haberler

Espiye Kaymakamı Göreve Başladı

İlçemiz Kaymakamı Taner Tengir göreve başladı.

Yazıyı Oku


Alan Bazlı Destekleme Ödemeleri Başladı.

Espiye Ziraat Odası yapılan açıklamada, fındık alan bazlı destek ödemelerinin 20 mart tarihinde ödenecek.

Yazıyı Oku

KAYMAKAMIMIZ BAŞTÜRK SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Valilik bahçesinde tören düzenlendi.Baştürk memleketi ERZİNCAN'A Uğurlandı.

Yazıyı Oku

EĞİTİMSENDEN ANLAMLI PANEL

"Kadınların Can Simidi 6284 Sayılı Kanun"

Yazıyı Oku